Рекламні послуги

Рекламні послуги

Ми працюємо тільки за принципом «win-win». Тому до кожного проекту, з яким до нас звертаються, ми відносимось неначе до власного. Ми прагнемо займатись просуванням лише тих продуктів та послуг, які приносять справжню цінність в життя кінцевого споживача. А для поширення інформації про цю цінність ми використовуємо всі доступні наразі методи та канали.

ПОШУК ЦІЛЬОВОЇ АУДИТОРІЇ

Для успіху нам перш за все потрібно визначитись з цільовою аудиторією продукту чи послуги. Це дозволяє заощадити час та ресурси, уникнути можливих репутаційних втрат. Для визначення цільової аудиторії ми використовуємо ряд досліджень, які вже довели свою ефективність.

РОЗРОБКА РЕКЛАМНОЇ КАМПАНІЇ

Правильне формування тактики та стратегії позиціонування та просування продукту чи послуги – головний чинник в ефективності кампанії та раціональному використанні ресурсу. Якщо планування було не дуже ретельним, то ви ризикуєте просто «злити» ваш рекламний бюджет. Нам аж ніяк цього не хочеться, тому ми готові розробити для вас функціональний план, який приведе до успіху.

ВСІ МОЖЛИВІ КАНАЛИ ПРОСУВАННЯ

Для успіху кампанії ми пропонуємо комбіноване використання всіх каналів реклами. Зацикленість лише на одному з доступних напрямків веде лише до збільшення витрат при однаковому результаті. Просування через традиційні канали, як ЗМІ або радіо, без активного використання соціальних мереж та «сарафанного радіо» – має право на життя, але веде до перевитрат. Все в купі та раціональних долях – ключ до успіху.